מזג אוויר בניו יורק

מזג אוויר בניו יורק ידוע כקיצוני והפכפך, הקיץ חם ולח במיוחד ואילו החורף קר ורווי במשקעים. שימו לב שבניגוד לישראל כמעט בכל חודשי השנה יורד בניו יורק גשם.
התקופות הנעימות והמומלצות ביותר לטיול בעיר והסביבה הן הסתו (חודשים ספטמבר עד נובמבר) והאביב (חודשים אפריל עד יוני).

המרה מפרנהייד לצ’לזיוס:
ארה”ב היא המדינה היחידה בעולם שמשתמשת בסולם פרנהייד כיחידות מידה לטמפרטורה. נוסחת ההמרה מפרנהייד לצ’לזיוס היא חיסור של 30 וחילוק ב 2. למשל- 50 מעלות פרנהייד הם 10 מעלות צ’לזיוס.

מזג אוויר בחורף בניו יורק

תקופת החורף מתחילה מחודש דצמבר ונגמרת בחודש מרץ.
מזג האוויר בחורף בניו יורק קר במיוחד, החל מחודש נובמבר הטמפרטורות צונחות כמעט לאפס ומביאות איתם שחקני חיזוק, את רוחות האוקינוס. אם אתם מגיעים לניו יורק בחודשים נובמבר עד סוף אפריל חשוב שתצטיידו בבגדים חמים, במעיל מחמם, כפפות, כובע צמר, מחמם אוזניים, גרביים, ומגפיים.
בנוסף בתקופת החורף מחשיך מוקדם במיוחד, בדצמבר בשעה 5 כבר חשוך.
חשוב שתתעדכנו כל יום דרך האפליקציות או האינטרנט במזג האויר הצפוי כדי שתוכלו לתכנן את הטיול שלכם בצורה נכונה. במקרה וצפוי לכם יום גשום או מושלג הקדישו יותר זמן למוזיאונים ושופינג.
אם כבר החלטתם להגיע בחורף לניו יורק עדיף שתעשו את זה בתקופת הכריסמס, החל מאמצע אוקטובר ועד לסוף דצמבר העיר כולה מתקשטת בעצי האשוח, וכל רחוב וסמטה בעיר לובשים אוירת חג.

מזג אוויר באביב בניו יורק

עונת האביב מתחילה מחודש אפריל עד מאי.
מזג האוויר באביב בניו יורק יפה ונעים במיוחד, היום חמים והלילה קריר. מומלץ לקחת מעיל חם מפני שהלילות (וגם הימים מדי פעם) יכולים להיות מאוד קרים.
השלגים גם הם מתחילים להפשיר ואיתם מתחילים הפסטיבלים וחיי הרחוב.

טיפ שלנו– אם אתם נמצאים בניו יורק בתחילת עד אמצע האביב אל תחמיצו את פריחת הדובדבן בסנטרל פארק ובגנים הבוטניים.

מזג אוויר בניו יורק

מזג אוויר בקיץ בניו יורק

מזג האוויר בקיץ בניו יורק חם ולח אך גם קצר יחסית, החודשים החמים הם יולי ואוגוסט בלבד. הלחות הכבדה יכולה להכביד אם אתם מטיילים הרבה בחוץ במיוחד אם אתם בתוך העיר באיזורים המתוירים. לכן עדיף שתתשלבו בכל יום נקודות מפלט כמו פארקים, נקודות שקרובות לים או לנהר האדסון, שופינג באזורים סגורים ומוזיאונים.
שימו לב שבניגוד לישראל בכל חודש בניו יורק יש בממוצע 8 ימים גשומים, לכן עדיף שתתעדכנו בכל יום בתחזית.

טיפ שלנו– לאורך כל חודשי הקיץ עיריית ניו יורק מקיימת מאות אירועים בחינם לגמרי כמו Summer Stage (הופעות בחינם בסנטרל פארק), הקרנות של סרטים על נהר האדסון ועוד.

מזג אוויר בסתו בניו יורק

תקופת הסתו היא קצרה ומתחילה בחודש ספטמבר עד חודש נובמבר.
לדעתנו, התקופה הטובה והיפה ביותר לטייל בניו יורק היא הסתו. מזג האוויר בדרך כלל נעים ונוח לטיול ובנוסף מתחילה השלכת שצובעת את כל העיר בגוונים של צהוב.
אך חשוב שתשימו לב שלפעמים מזג אוויר בניו יורק יכול להיות הפכפך, חלק מהימים מלאים בשמש וחלקם גשומים במיוחד, לכן מומלץ שתתעדכנו כל יום דרך האפליקציות או האינטרנט בתחזית מזג האוויר כדי שלא תתפסו ביום גשום.

טיפ שלנו– אם אתם בניו יורק בחודש אוקטובר מומלץ במיוחד לשכור רכב ולנסוע לצפון ניו יורק או למדינות ורמונט ומצ’טוסס ולעשות טיול שלכת.

טמפרטורה ממוצעת בכל חודש

No Comments

Post A Comment