מוזיאון 9/11 אחד עשרה בספטמבר

מוזיאון 9/11 (מוזיאון אחד עשר בספטמבר) הוא אחד המוזיאונים הפופולריים והמרגשים בניו יורק. המוזיאון ייקח אתכם למסע בזמן אל הדקות שבהם קרסו מגדלי התאומים. מוזיאון 9/11 הוא מוזיאון היסטוריה והנצחה מהטובים בעולם.

כולנו זוכרים את השניות בהם ראינו במסך הטלוויזיה את המטוס נכנס אל תוך התאום השני ואת הבניינים קורסים בשניות כמו מגדל קלפים. זוהי הייתה התקפת הטרור הגדולה בהיסטוריה.

13 שנים מאוחר יותר נפתח מוזיאון 9/11 (אחד עשרה בספטמבר) אשר משמש כמרכז הנצחה. בשנתיים הראשונות לפתיחתו הוא היה עמוס מאוד במבקרים והיה צריך להזמין מקום מראש אבל כיום ניתן לקנות כרטיסים ישר בקופות.
התערוכות במוזיאון הן מאוד עוצמתיות אך לא מזעזעות, הן כוללת הקלטות ותיעוד של נפגעי האירוע ומיצגי סאונד שונים של המילים האחרונות של הקורבנות.

לצד כל אלו תשמעו סיפורי גבורה של אנשים שסייעו לאחרים בתוך הכאוס הגדול  ואף הקריבו את חייהם.

מוזיאון אחד עשרה בספטמבר מעוצב בצורה מעוררת ומעניינת עם מיצגי סאונד ואור בתוך החלל העצום.

 שעות פתיחה


ראשון- חמישי: 9:00-21:30
שישי, שבת: 9:00-21:00

מוזיאון 9/11 מחיר


להזמנת כרטיסים במחיר מוזל של 28$, מאפשר לכם גם לדלג על התור בקופות
מבוגר מעל גיל 65: 18$
צעירים בגילאי 7-17: 15$
ילדים מתחת לגיל 6 הכניסה ללא עלות.

מומלץ להוריד את האפליקציה של המוזיאון המציעה סיור שמע (Audio Tour) בחינם עם קולו של רוברט דה נירו. להורדת האפליקציה ב App Store. להורדת האפליקציה ב Google Play. למידע נוסף.

המוזיאון מציע סיורים מודרכים מעולים בתשלום נוסף. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 בימי שלישי בין השעות 17:00-20:00 בערב הכניסה היא ללא עלות. התור לקבלת הכרטיסים בחינם מתחיל משעה 15:00. מספר הכרטיסים מוגבל בשיטת כל הקודם זוכה. לכן צריך להגיע בשעה 15:00 לרחבת המוזיאון, להמתין בתור (די ארוך) לקופה, שם תוכלו לקבל את הכרטיס בחינם לשעה 17:00.

כתובת:  180Greenwich St, New York | Down Town

סבווי: Fulton St (קווים 4,5)  |  Cortlandt St (קווים R,W)

No Comments

Post A Comment