גן החיות סנטרל פארק Central Park Zoo

גן החיות סנטרל פארק הוא חוויה מומלצת לכל המשפחה בניו יורק. הילדים שלכם בטח יזהו אותו מהסרט “מדגסקר”. הגן ממוקם בכניסה הדרומית של הפארק ברחוב 64 והשדרה החמישית. הוא נפתח לראשונה בשנת 1860, והיה לגן החיות הראשון בניו יורק.
בגן החיות של הסנטרל פארק תוכלו לראות מקרוב בעלי חיים נדירים כמו פנדה אדומה, דוב גריזלי, פינגווינים אריות וכלבי ים ועוד. לא תראו חיות גדולות שמאימות למזג אוויר חם כמו פילים, זברות, וג’ירפות. הפארק אומנם קטן בהרבה מגן החיות שבברונקס, אבל תמצאו בו את כל מה שאתם צריכים לבילוי צהריים נעים בחברת החיות. פלוס נוסף הוא שממש קל להתמצא בו ולחקור את בעלי החיים. הביקור לוקח בממוצע בסביבות 2-3 שעות.
אל תחמיצו את האכלת כלבי הים המתקיימת 3 פעמים ביום בשעות- 11:30, 13:30, 15:30. כלבי הים יקפצו ויצהלו אל האוכל, ואתם תזכו למופע שובב וחמוד במיוחד.
מומלץ לשלב את הביקור בגן החיות עם ביקור בסנטרל פארק.

 שעות פתיחה


קיץ (חודשים אפריל עד אוקטובר)- אמצע שבוע (ימים שני- חמישי) 10:00-17:00, סופי שבוע (ראשון ושבת) 10:00-17:30.
חורף (נובמבר עד מרץ)- 10:00-16:30.

כרטיסים לגן החיות


לרכישת כרטיסים במחיר מוזל 

למי שמגיע לגן החיות עם תינוקות וילדים קטנים- יש בגן פינת ליטוף חמודה בשם ” Tisch Children’s Zoo” עם כבשים, עזים וחזירונים. הילדים יכולים ללטף ולהאכיל את החיות. הכניסה לפינת הליטוף היא רק למי שרכש את הכרטיס המלא.

גן החיות סנטרל פארק פתוח כל השנה אבל מומלץ ללכת אליו בעיקר בחודשים ספטמבר ואוקטובר מכיוון שהחיות נמצאות יותר בחוץ ובעלי החיים מסיירים להנאתם בשטחים הפתוחים של הפארק, בשל תנאי מזג האויר הנוחים.

כרטיס הכניסה המלא ( (Total Experience כולל כניסה אחת לאחד מסרטי הארבע מימד.  המוקרנים בפארק. אם לא רכשתם את הכרטיס המלא תוכלו לקנות כרטיס לסרט בתוספת של 7$.

בתוך הפארק יש בית קפה חמוד בשם  “Dancing Crane Cafe” שמוכר נקניקיות, וסנדוויצ’ים. אתם יכולים להביא אוכל מהבית או לקנות אוכל מראש מחוץ לגן חיות ולעשות פיקניק בגן (או סנטרל פארק).

כתובת: רחוב 64 והשדרה החמישית

No Comments

Post A Comment